Szép magyar beszéd

A szép magyar beszédüket mérték össze a diákok a Kazincy Ferencről elnevezett verseny területi fordulóján. Az általános iskolák felső tagozatosai először egy szabadon választott 20-25 soros prózai művet olvastak fel, majd egy kötelező szöveget. Idén Fekete István: Az erdő ébredése című művéből olvastak fel egy részletet az 5-6 – osok, Nyiri Péter: Intelmek szövegét pedig a 7-8-os korcsoportban indulóknak kellett előadniuk.   A kisebbik korcsoportban első helyezett Gál Bíborka, a Széchenyi István Tagiskola diákja lett. A 7-8-os évfolyamon Köszörűs Krisztina, szintén a Széchenyi István Tagiskola tanulója végzett elsőként, így ő képviselheti városunkat a regionális döntőben Kisújszálláson.

SMART ÖNKORMÁNYZAT

A lenti modulok kizárólag bejelentkezés után érhetőek el.

GYIK

Ebben a menüpontban az önkormányzat által létrehozott felületen a látogatók megtalálhatják a leggyakrabban előforduló kérdéseket és az arra adott válaszokat. A kategóriák segítenek a válaszok megtalálásában.

Formanyomtatványok kitöltése

Formanyomtatványok kitöltése és mentése otthonról, ezekre ellenőrzés kérése a hivataltól . Segítségével nagy eséllyel a hivatalban egyszeri megjelenéssel el tudja intézni az adott ügyet a felhasználó.

Kérdőív

Új kérdőíveket néhány kattintással létre lehet hozni. A begyűjtött adatokat külön felületen lehet megtekinteni, elemezni. A kérdőív megjelenését ütemezni is lehet, mely a nagyobb projektek előkészítését is nagyban megkönnyíti.

Időpontfoglalás

Az önkormányzatoknak is célszerű követni az információs társadalom által kínált lehetőségeket, növelve a lakosság elégedettségét. Az egyik legfontosabb ha időt tudunk megspórolni az online felületek kialakításával.

Bejelentések

A felhasználók létrehozhatnak új bejelentéseket és feltölthetnek képeket több kategóriában. Ezek a bejelentések a település lakóinak a hétköznapjait könnyítik meg, legyen szó egy egyszerű csőtörés vagy egy leszakadt hinta bejelentéséről.

Interaktív galéria

Az önkormányzat és a látogatók is megoszthatják élményeiket, akár a településsel kapcsolatban, akár a szolgáltatásokkal kapcsolatosan. A videók és képek feltöltése a mai okos telefonokkal már gyerekjáték.

SMART Applikáció

Smart Önkormányzat applikáció

Töltse le ingyenes mobilappunkat és értesüljön időben mindenről! Megtalálható minden olyan információ, ami elsősorban a helyi lakosoknak szól és ezeket mind egy kattintással el tudja érni telefonon, vagy tud útvonalat tervezni az applikációval.

iOS

Töltse le legújabb 1.0.12 verziónkat!

Android

Töltse le legújabb 1.0.5 verziónkat!