Álláshirdetés

Csopaki Református Általános Iskola pályázatot hir

Megújult köntösben a zsinagóga

A zsinagóga felújítási munkálatai már korábban elkezdődtek és jelenleg is tartanak. Az épületet eredeti állapotában kívá

„Emlékezz és Emlékeztess” – Elindult a Trianon emlékév

Berettyóújfaluban is kezdetét vette a Trianoni emlékév. A száz éves évforduló alkalmából egy előadássorozatot indítottak

Hír
Hulladékgyűjtés szelektíven – beltéri gyűjtőket ajándékozott az önkormányzat

Ilyen beltéri, szelektív hulladékgyűjtő edényeket ajándékozott városunk önkormányzata Berettyóújfalu oktatási intézménye

Hír
Összehozta a különböző korosztályokat az idei farsangi mulatság

A pécsváradi gondozási központban megrendezett farsangi mulatságon együtt mulattak az ot

Jubiláló jégkorong kupa

Tizedik alkalommal adott otthont a műjégpálya a Morotva Ligeti Jégkorong Kupának. A jubileumi programot ebben az évben i

Hír
Szerdán elkezdik a debreceni Dósa nádor tér megújítását

Szerethetõ, fiatalos, új közösségi teret szeretnénk létrehozni - mondta Balázs Ákos alpolgármester, aki tájékoztatást ad

Hír
A zsoldos és a zsoltáros Csopakon jártak

Tóth-Máthé Miklós: A zsoltáros és a zsoldos című darabját tegnap este a csopaki Kultúrházba hozta el a Magyar Drámák

Februári programok a Józsaházban

Az Alsó-Józsán lévõ Józsaházban az alábbi programok, szolgáltatások érhetõek el.

Hír
Most érdemes elõvenni a fényképalbumokat!

Régi fotókat, józsai eseményekhez köthetõ dokumentumokat gyûjt a józsai könyvtár.

Gondozzuk együtt iskolakertünket!

A Gönczy iskola is csatlakozott az európai iskolakertek közös projektjéhez. Az idei tanévben a Debreceni Gönczy Pál Álta

Növényvédelmi előadás & borbemutató

A Sáner János Kertbarát Kör szere

SMART ÖNKORMÁNYZAT

A lenti modulok kizárólag bejelentkezés után érhetőek el.

GYIK

Ebben a menüpontban az önkormányzat által létrehozott felületen a látogatók megtalálhatják a leggyakrabban előforduló kérdéseket és az arra adott válaszokat. A kategóriák segítenek a válaszok megtalálásában.

Formanyomtatványok kitöltése

Formanyomtatványok kitöltése és mentése otthonról, ezekre ellenőrzés kérése a hivataltól . Segítségével nagy eséllyel a hivatalban egyszeri megjelenéssel el tudja intézni az adott ügyet a felhasználó.

Kérdőív

Új kérdőíveket néhány kattintással létre lehet hozni. A begyűjtött adatokat külön felületen lehet megtekinteni, elemezni. A kérdőív megjelenését ütemezni is lehet, mely a nagyobb projektek előkészítését is nagyban megkönnyíti.

Időpontfoglalás

Az önkormányzatoknak is célszerű követni az információs társadalom által kínált lehetőségeket, növelve a lakosság elégedettségét. Az egyik legfontosabb ha időt tudunk megspórolni az online felületek kialakításával.

Bejelentések

A felhasználók létrehozhatnak új bejelentéseket és feltölthetnek képeket több kategóriában. Ezek a bejelentések a település lakóinak a hétköznapjait könnyítik meg, legyen szó egy egyszerű csőtörés vagy egy leszakadt hinta bejelentéséről.

Interaktív galéria

Az önkormányzat és a látogatók is megoszthatják élményeiket, akár a településsel kapcsolatban, akár a szolgáltatásokkal kapcsolatosan. A videók és képek feltöltése a mai okos telefonokkal már gyerekjáték.

SMART Applikáció

Smart Önkormányzat applikáció

Töltse le ingyenes mobilappunkat és értesüljön időben mindenről! Megtalálható minden olyan információ, ami elsősorban a helyi lakosoknak szól és ezeket mind egy kattintással el tudja érni telefonon, vagy tud útvonalat tervezni az applikációval.

iOS

Töltse le legújabb 1.0.12 verziónkat!

Android

Töltse le legújabb 1.0.5 verziónkat!